HAKKIMIZDA

SKY SOLAR ENERJİ

Türkiye’nin zengin güneş enerji potansiyelini fark eden SKY SOLAR Enerji, “Yenilenebilir Enerji Kanunu” ile yatırımcı bir firma olarak sektörde kendini tanıtmaya başlamıştır. Günümüzde  alanında uzman kadrosu ile mümkün olan en yüksek verimlilikle Güneş Enerji proje yatırımları yapmıştır.

SKY SOLAR Enerji, yatırımcı ya da son müşteri ayırt etmeksizin uzun vadede kazanç getiren değerli ve yüksek kaliteli çözümler sunmaktadır. SKY SOLAR Enerji disiplinli ve nitelikli teknik kadrosu, kurdukları sistemlerde ülkemizin en iyi tedarikçileri tarafından üretilen yüksek kalitedeki materyalleri kullanmaktadır. Bu sayede kötü hava şartlarında bile yıllarca problemsiz elektrik üretimi sağlamaktadır. SKY SOLAR Enerji, çalışma prensibi olarak yüksek kalite ve iyi fiyata odaklanmayı benimsemiştir.

Deneyimli teknik ekibimiz ve başarılı iş ortaklarımız ile projelerinizin söz verilen zamanda teslim edilmesine özen gösteririz. Güneş enerjisi sistemlerinin saha analizi yapıldıktan sonra; montajı, güvenlik testleri, planlaması ve kurulumu bütünüyle SKY SOLAR Enerji tarafından tamamlanır.

Her uygulama için yapılan verimlilik ve uygunluk testleri için en uygun malzeme seçilir. Arazi uygulaması olan projelerimizde sağlam hızlı ve sürdürülebilir bir sistemin kurulumu yapılmaktadır. Çatı uygulamalarında ise çatı tiplerine göre yapıya en uygun çözümler üretilir. SKY SOLAR Enerji çeşitli modül üreticileriyle işbirliği içindedir ve projeye en uygun yüksek verimli materyali seçer SKY SOLAR Enerji, Ülkemizin önde gelen solar ekipman üreticileri ile iş birliği yapmaktadır.

SKY SOLAR ENERJİ

Güneş Enerjisi Santrali (GES) yatırımı ve çevreci çözümlerin adresidir

Uzman kadrosu ile yüksek verimlilikte anahtar teslimi GES projeleri hazırlar, projeye özel çözümler geliştirerek yenilikçi sonuçlara ulaştırır. Yatırımın, ömrü boyunca verimliliğini yitirmemesi için üretim aşamasında sistemin bakım ve onarımını üstlenerek üreticiye rehberlik eder, proaktif kontrol ve izleme hizmetleri verir, detaylı raporlar hazırlar, Topluma, çevreye ve insana olan saygısının bir sonucu olarak, tüm çalışmalarında çalışanı ve çevreyi korumayı temel ilke edinmiştir.

GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMİ NEDİR ?

Enerji sistemleri içerisinde belki de en temiz ve yenilenebilir olanı güneş enerji sistemleri olmaktadır. Dünyamızın artık fosil yakıtlardan dolayı yaşadığı sıkıntılar ve küresel ısınma, artık bireysel ve devletler olarak önlem almamızı gerekli kılıyor. Bu tür yenilenebilir enerji sistemleri sayesinde rahatlıkla evinizde ısınma ve su ısıtma sağlayabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun ve sürdürülebilir çözümleri üretmek. Enerji verimliliğini ve karbon salınımı konusunda gösterdiğimiz hassasiyetle ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Solar PV sistemlerinin ülkemizde yaygın hale getirilmesini sağlamak.
VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun ve sürdürülebilir çözümleri üretmeye devam etmek. Kaliteli hizmetlerini sürdürerek, faaliyet gösterdiği sektörler için mükemmeliyet standartlarının ölçüsü haline gelmek. Hızlı ve kaliteli hizmet arayan müşterilerin birinci tercihi olmak.